Dize Bir Technology Co, Ltd.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerPaslanmaz Çelik Bayrak Direği

Otomatik Kontrol Paslanmaz Çelik Flagstaff Uzaktan Mesafe 50 M Bayrak Yükselterek Zaman Ayarlı

Sertifika
iyi kalite Paslanmaz Çelik Giydirme Cephe satış için
iyi kalite Paslanmaz Çelik Giydirme Cephe satış için
String One'dan 8 yıldır paslanmaz çelik ürünler satın alıyorum. Her zaman yüksek kaliteli ürünler ve iyi hizmetler sunarlar. Özellikle, işim için beni çok fazla destekleyebilecek çok profesyonel satış elemanlarına ve mühendislerine sahipler ve String One'a sipariş verdiğimde her zaman rahat hissediyorum

—— Nathan Brown

Bir inşaat firmasından alıcıyım. String One, bizim için pek çok benzersiz paslanmaz çelik ürün tasarlamış ve üretmiştir. Dize One'ın siparişlerimin kalitesini sağlamak için iyi tasarım ve Ar-Ge departmanlarına ve çok gelişmiş üretim makinelerine sahip olması beni çok etkiledi. Teşekkürler String One, ekiplerine teşekkür ederim.

—— Sara Miller

Ben sohbet şimdi

Otomatik Kontrol Paslanmaz Çelik Flagstaff Uzaktan Mesafe 50 M Bayrak Yükselterek Zaman Ayarlı

Çin Otomatik Kontrol Paslanmaz Çelik Flagstaff Uzaktan Mesafe 50 M Bayrak Yükselterek Zaman Ayarlı Tedarikçi
Otomatik Kontrol Paslanmaz Çelik Flagstaff Uzaktan Mesafe 50 M Bayrak Yükselterek Zaman Ayarlı Tedarikçi Otomatik Kontrol Paslanmaz Çelik Flagstaff Uzaktan Mesafe 50 M Bayrak Yükselterek Zaman Ayarlı Tedarikçi Otomatik Kontrol Paslanmaz Çelik Flagstaff Uzaktan Mesafe 50 M Bayrak Yükselterek Zaman Ayarlı Tedarikçi Otomatik Kontrol Paslanmaz Çelik Flagstaff Uzaktan Mesafe 50 M Bayrak Yükselterek Zaman Ayarlı Tedarikçi

Büyük resim :  Otomatik Kontrol Paslanmaz Çelik Flagstaff Uzaktan Mesafe 50 M Bayrak Yükselterek Zaman Ayarlı

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: String One
Sertifika: GB/T19001-2016/ISO9001:2015,CE,SGS
Model numarası: SO-SFP06

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 200PCS
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: özelleştirilmiş
Teslim süresi: 25days
Ödeme koşulları: L / C, T / T, Batı Birliği, Payapl
Yetenek temini: 1000pcs/gün
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Adı: Paslanmaz Çelik Bayrak Renkler: Mavi, yeşil, gümüş, koyu renk, müşterinin istekleri
Yüzey işlemleri: Fırçalanmış, ayna, kumlama, rasgele desen, kar kumu, kabartma desen Uygulamalar Hastane, Ofis binası Kalite kontrol: TR / T19001-2016 / ISO 9001: 2015
Ana pazarlar: Avrupa, ABD, Güney Amerika, Orta Doğu, Avustralya, Kanada, Yeni Zelanda, Asya, Afrika Garanti: 20 YIL
Uygulamalar: Hastane Yolu, Ofis Binası, Konut, Sergi Merkezi, Okullar, Ticari Binalar, İşletmeler Malzemeleri: 201/304/316
Vurgulamak:

ticari bayrak direği

,

metal bayrak direği

Paslanmaz Çelik Bayrak Direği Bayrak Direği Ve Bayrak Direği Flagstaff Direk Bina Için

Paslanmaz çelik bayrak direklerinin işlevi

 • Uzaktan kumanda bayrak yükseltme fonksiyonu: Kullanıcının bayrak kaldırma operasyon modu için farklı gereksinimlerini karşılamak için bayrak direği bayrak direği bayrak yükseltme işleminin uzaktan kontrolünü gerçekleştiren bir uzaktan kumanda fonksiyonu ile donatılmıştır. Uzaktan kumanda mesafesi 50 metreye ulaşabilir ve bu da kullanıcının çalışmasını büyük ölçüde kolaylaştırır. Gelişmiş otomatik kontrol teknolojisi: Müziğin başlangıcı ve bitişi ile birlikte bayrak yükseltme sürecinin özel gereksinimlerini karşılamak için, elektrik bayrak direği bayrak yükseltme zaman süreci kontrol işlevini belirlemiştir. Farklı yükseklikteki bayrak direkleri için bayrak yükseltme hızı istenildiği gibi ayarlanabilir ve bayrak direğinin yüksekliği vardır. Kendi kendini denetleme, bayrak direğinin yüksekliğini kendi kendini sınama yoluyla doğru şekilde hesaplayabilir ve müziğin hızını hesaplayabilir ve doğru bir bayrak yükseltme hızı elde edebilir, böylece bayrak yükseltme işleminde geçen zaman saatle tutarlı olur. Müzik çalma ve bayrak serbestçe ertelenebilir. Güçlü eklem kontrolü.
 • Strok kontrol fonksiyonu: Elektrikli bayrak direği (Paslanmaz Çelik Bayrak Direği Bayrak Direği ve Bina Direği Bayrak Direği Direkleri) kontrol sistemi, bayrak yukarı ve aşağıya doğru çekildiğinde doğru konumlandırmayı ve durmayı sağlamak için iki yakınlık anahtarı ve fotoelektrik anahtarı koruması ile donatılmıştır. Böylece tüm mekanizma güvenilir ve doğru bir şekilde çalışır.
 • Güç kaybı elle çalıştırma işlevi: Elektrikli bayrak direği güç kesintisi ile karşılaştığında, kullanıcı hareket operasyon kapısını anahtarla açar ve bayrak yükseltme veya bayrak azaltma işlemini tamamlamak için ayrılmış krank çekirdeğini kullanabilir.

Paslanmaz çelik bayrak direğinin prensibi ve konfigürasyonu

 • Elektrikli bayrak direği prensibi: Elektrikli bayrak direğine elektromekanik entegre bir bayrak direğine dayalı hareket yerleştirilir. Çalışma sırasında bayrak direğine dayalı hareket, bayrağı bayrak direğinin üstündeki belirlenmiş konuma (Paslanmaz Çelik Bayrak Direği Bayrak Direği ve Bina Direği Bayrak Direği Direkleri) yükseltmek için insan gücünün yerine geçer.
 • 360 derece dönebilen bilyalı taç tertibatı: Bayrak direği teknolojisinin uygulanması, kırmızı bayrağın çökmemesini, hatta rüzgar bayrağının rüzgârlı rüzgar koşulu koşullarında bile olsa düğümlememesini sağlamak için tasarlanmıştır. Cihaz yüksek tasarım hassasiyetine, esnek rotasyona ve uzun hizmet ömrüne sahiptir.

Paslanmaz çelik bayrak direği özellikleri

 • Bölmeli ve sökülebilir teknoloji, bayrak yükseltme cihazı ve aktarma teknolojisi, 360 derecelik açılır top taç teknolojisi kullanılarak sahada bayrak direğine bağlanabilir
 • Ayrılabilir ve konik şekillerde mevcuttur. Malzeme, bayrak direği borusu olarak yüksek mukavemetli saf alüminyum alaşımlı malzemeden veya paslanmaz çelikten yapılmıştır. Hafif ve yüksek dayanıma sahiptir. En gelişmiş florokarbon püskürtme işlem teknolojisi, alüminyum alaşımlı bayrak direği (Bina İçin Paslanmaz Çelik Bayrak Direği Bayrak Direği ve Bayrak Direği Bayrak Direği) yüzeyinde kullanılmaktadır. Paslanmaz çelik bayrak direği halka çizimi kullanır. Ürünün yüzey dokusu düz ve pürüzsüz, süs de sağlam, koruma ve hava şartlarına dayanıklı. Yüksek derecede akıllı otomatik kontrol sistemi ve 360 ​​derece aşağı doğru dönme ve güçlü tayfun tasarımına sahip yüksek otomatik kontrol teknolojisi, çeşitli fabrikalardan, madenlerden, işletmelerden, yaşam alanlarından, istasyonlardan, gümrük terminallerinden, okullardan, stadyumlardan, yüksek- son oteller, şehir meydanları. Görgü kurallarının yüksek olduğu yerlerin iyiliği gibi.

Paslanmaz çelik bayrak direklerinin avantajları

 • Bir yakaya gerek yok: bayrak direği bilya kapağı, bayrak direği ve direğin temas etmemesini sağlamak için bir kılavuz deliği ve bir germe yapısı ile donatılmıştır. Direk ile direk arasında sürtünme gürültüsü yoktur ve küresel taç daha esnek bir şekilde dönerek bayrak direğini uzun ve düz hale getirir. .
 • Bölünmüş ayrılabilir yapı: çıkarılabilir bölümün avantajlarına sahip olan çok kesitli çıkarılabilir bayrak direği, rahat taşıma, yerinde kaynak yok, yerinde montaj; yüksek düzeyde ürün standardizasyonu; geçmeli bağlantı düz ve kavisli olmayan bir görünüm sağlar. Elbette, müşterinin ihtiyacına göre konik bir tane seçmek de mümkündür ve esneklik ve çeşitlilik kullanıcı tarafından serbestçe seçilebilir. Örneğin, Universiade'ın bütün bayrak direkleri konik bir bütünleşik bayrak direği kullanır. Orta bilyalı eklem konnektörü: Bayrak direğinin orta ekleminin (Paslanmaz Çelik Bayrak Direği Bayrak Direği ve Bayrak Direği Bayrak Direği Bina Yapısı) kullanımı bayrak direklerini sağlam kılar. tayfun ve zarar görmemiş. Tüm dış, Oryantal inciye benzeyen 48 üçgen yüzden oluşuyor. Tabii ki, bayrak direğinin görünümüne ek olarak, büyük bir rol oynar. Dağlara stabilite getiren bir kullanıcı deneyimidir.
 • Bir bayrak yükseltme cihazı ve bir iletim cihazı: genel bir bayrak direği çeşitli iletim cihazları kullanır, böylece bayrak direğinin ömrü büyük ölçüde azalır. Çeşitli yayınlar sadece bayrak kaldırıldığı zaman halatı yükseltmekle kalmaz, aynı zamanda güç büyüktür, ses yüksektir, halat birbirini ovalamak kolaydır, montaj zordur ve aktarım verimliliği düşüktür. Bayrak direği bu hususları dikkate alır ve aynı zamanda en son patentli teknolojidir.
 • Elektrikli bayrak direğinin bayrak yükseltme çalışma modu, uzaktan kumanda, panel ve benzeri gibi bayrak direğine uygun düğme anahtarı kullanılarak gerçekleştirilir.

Paslanmaz çelik bayrak direklerinin kullanımı

 • Bayrak direği çeşitli madenlerde, işletmelerde, kurumlarda, yaşam merkezlerinde, istasyonlarda, gümrük terminallerinde, okullarda, stadyumlarda, yüksek kaliteli otellerde, şehir meydanlarında vb. Logo olarak kullanılır. Bayrak direği, profesyonel bir bayrak direğine su enjeksiyonlu bayrak direğidir. Bıçak bayrak bayrak direği, paslanmaz çelik elektrik bayrak direği, paslanmaz çelik koni bayrak direği, değişken çaplı bayrak direği, kapalı bayrak direği, kare bayrak direği, çatı bayrak direği (paslanmaz çelik bayrak direği bayrak direği ve bayrak direği bayrak direği bina için direk) vb.

Paslanmaz Çelik Hakkında Projelerimizden Bazıları

İletişim bilgileri
String One Technology Co.,Ltd.

İlgili kişi: sales

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)