Dize Bir Technology Co, Ltd.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerPaslanmaz Çelik Giydirme Cephe

Üst Düzey Bireyselleştirilmiş Perde Duvar Sistemi, Dış Perde Duvar Hava Etkilenmez

Sertifika
iyi kalite Paslanmaz Çelik Giydirme Cephe satış için
iyi kalite Paslanmaz Çelik Giydirme Cephe satış için
String One'dan 8 yıldır paslanmaz çelik ürünler satın alıyorum. Her zaman yüksek kaliteli ürünler ve iyi hizmetler sunarlar. Özellikle, işim için beni çok fazla destekleyebilecek çok profesyonel satış elemanlarına ve mühendislerine sahipler ve String One'a sipariş verdiğimde her zaman rahat hissediyorum

—— Nathan Brown

Bir inşaat firmasından alıcıyım. String One, bizim için pek çok benzersiz paslanmaz çelik ürün tasarlamış ve üretmiştir. Dize One'ın siparişlerimin kalitesini sağlamak için iyi tasarım ve Ar-Ge departmanlarına ve çok gelişmiş üretim makinelerine sahip olması beni çok etkiledi. Teşekkürler String One, ekiplerine teşekkür ederim.

—— Sara Miller

Ben sohbet şimdi

Üst Düzey Bireyselleştirilmiş Perde Duvar Sistemi, Dış Perde Duvar Hava Etkilenmez

Çin Üst Düzey Bireyselleştirilmiş Perde Duvar Sistemi, Dış Perde Duvar Hava Etkilenmez Tedarikçi
Üst Düzey Bireyselleştirilmiş Perde Duvar Sistemi, Dış Perde Duvar Hava Etkilenmez Tedarikçi Üst Düzey Bireyselleştirilmiş Perde Duvar Sistemi, Dış Perde Duvar Hava Etkilenmez Tedarikçi Üst Düzey Bireyselleştirilmiş Perde Duvar Sistemi, Dış Perde Duvar Hava Etkilenmez Tedarikçi Üst Düzey Bireyselleştirilmiş Perde Duvar Sistemi, Dış Perde Duvar Hava Etkilenmez Tedarikçi

Büyük resim :  Üst Düzey Bireyselleştirilmiş Perde Duvar Sistemi, Dış Perde Duvar Hava Etkilenmez

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: String One
Sertifika: GB/T19001-2016/ISO9001:2015,CE,SGS
Model numarası: SO-SC018

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 200PCS
Fiyat: USD 5.2-8.9/KG
Ambalaj bilgileri: özelleştirilmiş
Teslim süresi: 25days
Ödeme koşulları: L / C, T / T, Batı Birliği, Payapl
Yetenek temini: 500 metrekare / gün
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Adı: Birim Perde Duvar Sistemi Renkler: Gümüş, koyu kahverengi, yeşil, mavi, müşterinin istekleri
Yüzey işlemleri: Fırçalanmış kar kumu, kabartmalı kalıp, ayna, kumlama, rasgele kalıp, Kalite kontrol: TR / T19001-2016 / ISO 9001: 2015
Ana pazarlar: Avustralya, Kanada, Yeni Zelanda, Asya, Afrika, Avrupa, ABD, Güney Amerika, Orta Doğu Garanti: 20 YIL
Malzemeleri: 201/304/316 Uygulamalar: Hastane, ofis binası, konut ev, sergi merkezi, okullar, restoranlar, ticari binalar
Vurgulamak:

metal curtain wall

,

fire rated curtain wall

Paslanmaz Çelik Perde Duvar Bina İçin Metal Alüminyum Perde Duvar

Paslanmaz çelik metal alüminyum alaşımlı birim perde duvar

  • Birim perdeli duvar, mevcut dünya trendine uyan üst düzey bir dış bakım sistemidir. Fabrika montajı üretiminin, yüksek standardizasyon teknolojisinin ve büyük inşaat zamanının kapsamlı avantajlarına sahiptir ve bina perdesi duvarı alanında en popüler perde duvarı haline gelmiştir.

Birim perde duvarının ana özellikleri:

1. Endüstriyel üretim, yüksek montaj hassasiyeti, mühendislik inşaat döngüsünün etkin kontrolü, bariz ekonomik ve sosyal faydalar.
2. Yapı, ana yapının yer değiştirmesi için uygun olan ve süper yüksek binalar ve çelik yapı yüksek binalar için uygun olan birimler arasına kapatılmıştır.
3. Sızdırmazlık maddesinin yerinde doldurulması gerekli değildir ve hava koşullarından etkilenmez.
4. yüksek çevre koruma ve enerji tasarrufu gereksinimlerini elde edebilirsiniz mükemmel hava sızdırmazlık, su sızdırmazlık, rüzgar basıncı deformasyon ve uçak deformasyon yeteneğine sahiptir.

Paslanmaz çelik metal alüminyum alaşımlı perde duvar çelik yapı

  • Giydirme cephe çelik yapısı hafif, kolay kurulum, kısa inşaat süresi, iyi sismik performans, hızlı yatırım geri kazanımı ve daha az çevre kirliliği avantajlarına sahiptir. Betonarme yapılarla karşılaştırıldığında, üç açıdan gelişmiştir: “yüksek, büyük ve hafif”. Eşsiz avantajı. Bu nedenle, yüksek binalar, büyük kamu binaları (stadyumlar, havaalanları, tiyatrolar, büyük fabrikalar gibi) ve diğer mimari alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

Perde duvar çelik yapısının ana özellikleri:

Gelişmiş tasarım: Çeliğin mekanik özelliklerine tam anlamıyla sahip olmak ve çok miktarda çelik tasarrufu yapmak için en gelişmiş tasarım yöntemlerini kullanın.
Yapı yeni: yapı mükemmel, bina alanını büyük ölçüde genişletiyor ve güçlü bir mimari anlayışına sahip.
Hızlı kurulum: bileşen standardı, iyi yapılmış, basit ve hızlı yapım ve montaj.
Komple teknoloji: bina teknolojisi ile birlikte komple bir teknik sistem.

Paslanmaz çelik metal alüminyum alaşımlı nokta destekli perde duvar

  • Nokta destekli perde duvarının ana özellikleri:

1. Destek yapısı, mimarların ve proje sahiplerinin bina yapılarının ve cephelerin etkilerine yönelik ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli şekillerde mevcuttur.
2. Yapı sağlam ve güzeldir, bileşenler kompakt ve pratiktir ve metal yapı camın şeffaflığı ile entegre edilebilir ve binanın içindeki ve dışındaki alan uyumlu ve birleşiktir.
3. Cam ve bağlantı pençe parçaları bilyalı mafsallarla birleştirilmiştir ve güçlü emme ve deformasyon yeteneğine sahiptir.

Paslanmaz çelik metal alüminyum alaşım tam cam perde duvar

  • Tamamen cam perde duvarı tamamen şeffaf, tam görünüm cam perde duvarıdır. Camın saydamlığını kullanarak, dolaşımın izlenmesi ve binanın içindeki ve dışındaki boşluğun entegrasyonu insanların camın tüm yapısal sistemini açıkça görmesini sağlar, bu da yapısal sistemi basit desteğinden ekrana getirir. sanatsal, katmanlı ve üç boyutlu mimari dekorasyon anlayışını gösteren görünürlük. Faydalı model hafif, basit malzeme seçimi, işleme fabrikası, hızlı inşaat, uygun bakım ve onarım ve kolay temizlik özelliklerine sahiptir. Mimari cephe etkisinin zenginleştirilmesi üzerindeki etkisi diğer malzemelerle eşsizdir ve mimari dekorasyonda modern teknolojinin somutlaşmış halidir.

Paslanmaz çelik metal alüminyum alaşımlı bileşen perde duvar

  • Bileşen perde duvarının kolonu (veya kirişi) önce binanın ana yapısına ve sonra kiriş (veya sütun) monte edilir. Kolon ve kiriş bir kanat oluşturur. Panel malzemesi fabrikada bir birim bileşen olarak işlenir ve daha sonra sütun ve kiriş üzerine sabitlenir. Kanatta. Panel malzemesi ünite grubundaki yük ana yapıya kolon (veya kiriş) vasıtasıyla iletilir.

Bileşen perde duvarı ayrılmıştır:
Parlak çerçeve perde duvarı: Metal çerçevenin çerçevesi, panelin dış yüzeyindeki perde duvarını destekleyen çerçeveye maruz bırakılmaktadır.
Gizli çerçeve perde duvarı: Metal çerçevenin çerçevesi, panelin dış yüzeyindeki çerçeve destekleyici perde duvarına maruz kalmamaktadır.
Yarı gizli çerçeve perde duvarı: Metal çerçevenin dikey veya çapraz elemanı, panelin dış yüzeyindeki çerçeve destekleyici perde duvarına maruz bırakılmaktadır.
Bileşen perde duvar avantajları:
1. Yapım yöntemi esnektir ve işlem perde duvar yapısının bir şekli olan olgunlaşmıştır.
2. Ana yapı güçlü bir uyarlanabilirliğe sahiptir ve montaj sırası temel olarak ana yapıdan etkilenmez.
3. Sızdırmazlık maddesi, iyi su sızdırmazlığı ve hava sızdırmazlığı, iyi ısı yalıtımı, ses yalıtımı ve gürültü azaltma kabiliyeti olan ve tabakalar arası yer değiştirmeye karşı belirli bir direnci olan malzeme sızdırmazlığı için kullanılır.
4. Panel malzeme ünitesi montajı fabrikada yapılmıştır ve yapısal yapışkan performansı garanti edilir.

Paslanmaz çelik metal alüminyum alaşım Akıllı solunum perdesi duvar

  • Solunum perdesi duvarı, binanın "çift yeşil kaplaması" dır. Giydirme cephe duvarının çift katmanlı yapısı dikkat çekici bir ses yalıtımı etkisine sahiptir ve yapısal özellikleri ayrıca binaya "nefes alma etkisi" vermektedir. Yolcular, kışın gerçek sıcaklığını yaşayabilir ve yazın serin, aşırı ortamın neden olduğu rahatsızlığı azaltabilir; Bina gövdesinin aktif performansı enerji tüketimini büyük ölçüde azaltır. Çift cepheli bir sistemin kullanılması, bir binanın entegre enerjisinin enerji tüketimini% 30 -% 50 oranında azaltabilir.

Giydirme cephe sistemi iç ve dış mekanlarda iki perde duvarından oluşmaktadır. İç perde duvarı genellikle parlak çerçeve perde duvarını, hareketli bir pencereyi veya bir erişim kapısını benimser; dış perde duvarında bir çerçeveli perde duvar veya bir cam perde duvarını destekleyen bir nokta kullanılır. İç ve dış perde duvarları arasında, perde duvarının yalıtım, ısı yalıtımı ve ses yalıtımı işlevlerini büyük ölçüde geliştiren nispeten kapalı bir alan oluşturulur.
Akıllı perde duvarı, solunum perdesi duvarının bir uzantısıdır. Akıllı bina dayanmaktadır. Bina destek teknolojisi (sıcak, sıcak, hafif, elektrik) orta derecede kontrol edilir. Giydirme cephe malzemelerinin ve güneş enerjisinin etkin kullanımı bilgisayar ağları üzerinden etkin bir şekilde ayarlanır. İç mekan hava, sıcaklık ve ışık bina kullanımında enerji tasarrufu sağlar ve üretim ve bina kullanım maliyetini düşürür. Aşağıdaki parçaları içerir: solunum perdesi duvarı, havalandırma sistemi, gölgeleme sistemi, klima sistemi, çevre izleme sistemi, akıllı kontrol sistemi vb. Akıllı solunum perdesi duvarının anahtarı, işlevsel gereksinimlerden kontrol moduna, bilgi edinmeden komut iletim mekanizmasının yürütülmesine kadar olan süreç kontrol sistemi olan akıllı kontrol sisteminde yatmaktadır. İklim, sıcaklık, nem, hava tazeliği, aydınlık, ısıtma, havalandırma, klima ve güneşlik ve diğer operasyonel durum bilgisi toplama ve kontrol, güç sistemi konfigürasyonu ve kontrolü, bina bilgisayar kontrolü ve diğer birçok faktörün ölçümünü içerir.
Üçüncü olarak, panel malzemelerine göre: cam perde duvar, taş perde duvar, yapay panel perde duvar, kombine panel perde duvar

Paslanmaz çelik metal alüminyum alaşımlı fotoelektrik perde duvar

  • Fotoelektrik perde duvarı, enerji üretimi, ses yalıtımı, ısı yalıtımı ve dekorasyon işlevlerini birleştiren yeni bir fonksiyonel perde duvarıdır. Fotoelektrik teknoloji ile perde duvarı teknolojisinin birleşimi, perde duvarı teknolojisinin gelişiminde yeni bir yönü temsil eder. Güneş ışığını fotovoltaik hücreler ve yarı iletken malzemeler aracılığıyla doğal ışık toplar, dönüştürür, biriktirir ve dönüştürür ve son olarak binaya güvenilir güç desteği sağlamak için bina güç kaynağı ağına katılır.

Fotoelektrik perde duvar ana özellikleri
Işık enerjisini elektrik enerjisine dönüştürme fonksiyonuna sahiptir. Fotoelektrik dönüşüm elde etmek için anahtar bileşen fotovoltaik şablonu. Fotoelektrik şablonun arkası, farklı mimari tarzlara uyacak şekilde farklı renklerde sıralanabilir. Özel görünümü, binanın kendine özgü bir renk vermesini sağlayan eşsiz bir dekoratif etkiye sahiptir.
Fotoelektrik perde duvarının temel birimi bir fotovoltaik paneldir ve fotovoltaik panel seri ve paralel olarak çok sayıda fotovoltaik hücreden oluşan bir pil dizisidir. Fotovoltaik panel, bir güneş fotovoltaik güç sistemi oluşturmak için bina perdesi duvarının karşılık gelen yapısına monte edilir. Güneş fotovoltaik güç sisteminin kolonları ve kirişleri genellikle alüminyum alaşımlı omurgalardan yapılır. Fotoelektrik şablonun değiştirilmesi kolay olmalıdır.

Paslanmaz çelik perde duvar projelerimizden bazıları

  • Suudi Arabistan

Abu Dabi Uluslararası Havaalanı
Tedarik Malzemesi Türü: paslanmaz çelik kaynaklı panel


  • Orta Doğu Demiryolu İstasyonu Tedarik malzemesi türü: paslanmaz çelik paneller Yüzey işleme: PVDF Kaplama

  • Huawei Litchi Park Staff Quarters, Tedarik paslanmaz çelik tipi: paslanmaz çelik korkuluk

İletişim bilgileri
String One Technology Co.,Ltd.

İlgili kişi: sales

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)